شقق 3 غرفة نوم للبيع في حى الاندلس, صفحة 20

529 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 180متر للبيع ألترا سوبر لوكس بالأندلس 1

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب عصري بالأندلس 2/2 بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالأندلس 2 التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالأندلس 1 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالأندلس 1 بالقرب من ماونتن ڤيو

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الاندلس 2

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بالأندلس 1 – تاني نمرة من ماونتن ڤيو

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في الأندلس 1

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نصف تشطيب للبيع في الأندلس 2 – نموذج 10

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م في الأندلس 2 قرب الجامعة الامريكية

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ بالاندلس 2/2 موازي لشارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على محور محمد نجيب مباشرةقريبه من نجمة هليوبلس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري خطوات من مسجد الشرقاوي. و مفيدا

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار كمباوند قطاميه ديونز وماوتن فيو و 90 الجنوبى

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار كمبوند قطامية ديونز وهايد بارك وماونتن فيو ـ

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٧ متر مربع

    ١١٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – التجمع الخامس الاندلس 6

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – لقطة بالأندلس 1، التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مدرسة النيل وقريبة جدًا من مسجد الشرقاوي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بعد دقيقه من محور محمد نجيب ونجمة هليوبلس.

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمره من محمد نجيب والتسعين الجنوبي متشطبه

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمره من كمبوند القطاميه ديونز ودقائق للتسعين

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار كمبوند القطامية ديونز والهاي بارك

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اول سكن للبيع في كمبوند دار مصر الاندلس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن للبيع في كمبوند دار مصر الاندلس 150م

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة آخر سور كمبوند Mivida فيو الهايد بارك

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع