شقق 3 غرفة نوم للبيع في حى الاندلس, صفحة 17

529 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م نص تشطيب فى الاندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 185 متر كمبوند جاردن هايتس القاهرة ا

    Good Deals logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بجاردن حى الاندلس التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م الاندلس 1 موقع متميز

    Remax Style logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 195 م بالتجمع جاهزة للسكن مباشرة

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 410م نصف تشطيب فى حى الاندلس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ١٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش شقة 3 غرف في الاندلس

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةللبيع أرضي بجاردن فيومميزعلي قطامية ديونز

    Aqar Share logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الان في لاندلس بسعر مميز

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق التجمع الخامس

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق التجمع الخامس – بالأندلس

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس – بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب التجمع الخامس واجهه*بحري صريح

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر متر في التجمع الخامس ‎موقع مميز جدًا -NA

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر متر في التجمع الخامس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3 غرف أمام هايد بارك

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ريجينس بارك تشطيب كامل

    Next Door Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بالتقسيط في الاندلس 1

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من التسعين الجنوبي ومفيدا و نجمة هيليوبلس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بالأندلس – تسليم فوري

    Al Ofok Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالاندلس 2 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل 206 م متشطبة بالمطبخ للبيع الاندلس 1

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه 240 متر بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر للبيع – استلام فوري – الأندلس 2

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاندلس 1 بالتجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع