شقق 3 غرفة نوم للبيع في القطامية, صفحة 3

573 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مودرن 275م بفيلا شيك بكموبند غرب الجولف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كمبوند سما بفيو مفتوح

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند البارون سيتي بدائري

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م غرب الجولف 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م غرب الجولف 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 120م غرب الجولف 210م بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيغ في ذا بروكس استلام فوري لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقساط للبيع بغرب الجولف فيو جاردن - اسانسير

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة دور اول ع فيو حديقة غرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٧٠ متر - تطل على الحديقة - امتداد غرب الجولف

    Scout Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة دور تاني تشطيب شيك بغرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 290م شقة امتداد غرب الجولف القاهرة الجديدة

    Remax Style logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديده واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٩٬٥٢٥ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة – شقة للبيع بجوار جامعة بدر

    Golden Vision logo image

    بدر, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 190م 3 غرف بالجراج في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند وان قطاميه بدائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في وان قطامية افضل تقسيمة في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية بسعر متر اقل من الشركة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية بفيو على الجاردن

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وان قطامية واجمل فيو موجود

    MRG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر بوان قطاميه تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج بحري مميز ب اميز ابراج وان قطاميه 145م

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع