شقق 3 غرفة نوم للبيع في القطامية, صفحة 9

573 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف جاهزة للسكن في سرايات القطاميه

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجوار CFC في ذا بروكس بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للسكن مع المرشيدي بالقطاميه بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار قطاميه هايتس بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٩٨٬٢٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري جاهزة للمعاينه بالتجمع بقسط4س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز في حدائق القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج بحري مميز ب اميز ابراج وان قطاميه 145م

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م تكملت اقساط فى قطاميه جيت استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في امتداد غرب الجولف

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امتداد غرب الجولف 285م

    The Key Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند سما القاهرة الدائري

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم سيتي -علي المفتاح فورا

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز علي بحيرتين شقه كورنر مميزه للبيع بستون

    Sweet Home Realestate logo image

    كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر وأول سكن في كمبوند سما بالدائري

    Chances Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م شقه للبيع بكبوند غرب الجولف فوري بحري علي حدي

    Find Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند بالم سيتي - بالدائري

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 130م بكمبوند قطامية جيت اماميه استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف نص تشطيب للبيع في غرب الجولف قرب الAUC

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في غرب الجولف في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار قطاميه هايتس بالتجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م سوبر لوكس للبيع - كمبوند سرايات القطامية

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطاميه بسعر مميز بالدائري

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما بسعر لقطة بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع