شقق 3 غرفة نوم للبيع في القطامية, صفحة 4

573 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 122 م 3غرف بكمبوند قطامية جيت بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 155م وان قطاميه واجهه مميزه بسعر رائع

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165م وان قطاميه فيو مميز جدا بسعر رائع

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 170م بجراج وان قطاميه بسعر مميز لسرعه البيع

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م قطاميه جيت \ 3 غرف \ تقسيمه مميزه

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر بوان قطاميه فيو امامي تشطيب الترا لوكس

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مميزه جدا للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سما - فيو جاردن بسعر مميز

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بكمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي علي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 م للبيع وان قطاميه معمار المرشدى اوبن فيو

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر(3غرف)وان قطاميه دائرى المعادى فيو مميز

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو (جاردن + lagoon) شقة بالقرب من كايرو فيستيفال

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون على الدائري 3 غرف و3 ح

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٥٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند وان قطامية موقع مميز ع الدائرى

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م وان قطامية بمقدم 3650000 و اقساط 3 سنوات

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديده واقساط حى 14 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى البارون سيتى دور متكرر فيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري+جاهزة للمعاينه بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    360م بزمنت للبيع بامتداد غرب الجولف بحديقة 180م

    Find Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع