شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 94

12,042 عقارات أخرى
  • 29

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م أقل من سعر السوق في كمبوند Zed East

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للسكن في كمبوند ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند امام الجامعة الامريكية مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو لاجون بمقدم واقساط ماونتن اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م اقل سعر في الماركت في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةكورنر دابل فيو ١٦٥ متر مربع للبيع في زد ايست

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (ريسيل ) مفروشه بالكامل في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 3 غرف في سوان ليك بحري لقطه

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 120م بحديقة خاصة 70م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للاستلام في كمبوند باتيو اورو

    Hodoud for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الجولف للبيع في سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٦٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في سوان ليك موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل في بوليفارد ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في فيلدج جاردن قطاميه

    Hodoud for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في بوليفارد ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو 1

    Property Hills  One logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف مميزه جدا في ايستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز اقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فى ايستاون بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف للبيع ب اقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز امام الجامعة الامريكية تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 127م متشطبه في كمبوند MAYAN في التجمع

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الجولف في سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فيو لاندسكيب أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م للبيع في الباتيو اورو متشطبه بالتكييفات

    متصدر

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع