شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 93

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو فيو لاجون

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي (المنطقة T)، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميست, متشطبه بالكامل, بمقدم 6% فقط

    Smart Move logo image

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو هايد بارك الدور الاول

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم أستلام فوري أمام بوابة الرحاب بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو فيو مول مباشر

    KAMF logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو متشطبة بالكامل

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز متشطبه للبيع في ميفيدا كريسنت

    Hodoud for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كور آند شيل بحديقة في ستون بارك ذا هيلز

    Ninety Two logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيغ فى الباتيو اورو موقع مميز داخل الكمبوند

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الباتيو اورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    بفيو على Lake شقة 158م ريسيل بمقدم و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع السريع 134م ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو مباشرة على الكلوب هاوس

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو فرصة مميزة

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميز في ماونتن فيو هايد بارك فيو لاند سكيب

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك مساحة مميزة

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو بسعر مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو فيو مميز

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع