شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 432

11,731 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مع حديقة خاصة- سوان ليك ريزيدنس

    Bond & Key logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك شقة ريسيل اميز فيو متشطبة باقل من ماركت 160م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع امام هايد بارك,ذاايكون,مقدم 700الف

    Catchers investment logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجارد استلام فوري في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبل فيو استلام فورى بحرى دور متكرر كورنر

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقتك بريجنتس سكوير بمقدم يبدأ من 720 الف

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 295م في أرقى كمبوند بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى للبيع فى الباتيو اورو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 160م 3 غرف - متشطبة بالكامل - بحري

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي 134 م و 76 م حديقة جنوب السويس بيت الوطن

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما أرضي بجاردن أمام النادي الأهلي فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٤٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيليت سوديك سوديك متشطبة موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ستون ريزدنس قطاميه 200 متر

    Abrag 2 logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٤٬٣٢٣ جنيه

    شقتك157م+جنينة57م جاهزة فوري بـ804الف ربع سنوي

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في سوديك شقة متشطبة ريسيل موقعها مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 178م بحري ف ذا ايكون قسط ع10سنين

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٤٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرنفل فيلات التجمع الأول امام الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف سوبر لوكس | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٢٧٬٩٤٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس اللاجون

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم فوري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ذهبي في النرجس عمارات – 255m

    Al Ofok Investment logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند ديستريكت 5 مراكز بالتقسيط

    Property Hills  One logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند دار مصر القرنفل قرب الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع