شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 437

11,731 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند اسكيب فيو لوكيشن مميز جاهزه الاستلام

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في الحي 3/4 بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    الشارع الرابع, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا سكوير – التجمع الخامس موقع حيوي

    Al Maz Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز تشطيب فاخر فيو لاند اسكيب

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتجمع بالتقسيط علي 7 سنين

    GCR Developments logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    178م شقة للبيع ببيت الوطن الحي الرابع بقرب الاهلي

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكييفات كمبوند سيفورا هايتس

    D COMUNITA RE logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا 200م بفيو ع اللاجون ادفع 250الف وقسط ع10س !!

    Bright logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م في كمبوند المراسم بسعر تنافسي

    clear scope logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م+روف 80م متشطبه الترا سوبر لوكس فيو مييز

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 130م متشطبه مقدم5%وتقسيط ع10سنوات

    Bright logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة فاخرة بتشطيب ألترا سوبر لوكس داخل كمبوند

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/متشطبه/ اقل سعر ماونتن ڤيو التجمع

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | ماونتن فيو iCity

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى متشطبه بمقدم 15%

    GCR Developments logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م +جاردن متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م +جاردن متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون شقة مميزة 180م بالحي الأول بالقرب

    Next Level Properties logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري 3/4 تشطيب ريسيل باقساط تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بكمبوند روك فيرا بخصم كاش 50%

    GCR Developments logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ستون ريزيدنس التجمع الخامس – قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الرابع بجوار النادي الاهلي ارضي بجاردن خالصة

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5517 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب مودرن في ليك ڤيو بسعر مميز

    Eviča logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5517 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع