شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 430

11,731 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٩٬٩٨٤٬١٨٠ جنيه

    ادفع 5% فقط و استلم شقتك متشطبة في خلال سنة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 165 متر بسعر مميز

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام سنة قسط ع 10 سنين مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٠٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري فوري تشطيب كامل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بأقل من سعر الشركة - سوديك

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م متشطبة للبيع بمقدم 3% + اقساط في تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فيو علي الفيلات استلام شهرين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة ب8 مليون

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف قرب كايرو فيستيفال بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 40% - كليو بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف قرب كايرو فيستيفال بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في الجولدن سكوير اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 219 م بكمبوند ليك فيو ريزيدنس فيو رائع

    Ideal Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف قرب كايرو فيستيفال بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م افضل فيو في الكمبوند بأقل سعر ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرب أرابيلا قرب التسعين بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل من سعر الشركة استلام شهرين فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في ايستاون موقع مميز على شارع التسعين

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 6 شهور لوكيشن في قلب الكمبوند اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل سعر - سكاي كوندوز

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف قرب كايرو فيستيفال بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كمبوند الباتيو اورو لافيستا ريسيل

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت واميز موقع , استلام فوري

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إدريس إيست فرصة مميز التجمع الخامس

    Realtors logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع