شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 414

11,731 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار هايد بارك وال auc بخصم كبير

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٨٧٬٢٠١ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي مرحلة MV park

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فوري بكمبوند سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن تاني صف من محور بني زايد استلام فوري...

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي المرحلة MV park

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي المرحلة MV park

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي مرحلة MV park

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مباشرة على التسعين الشمالي

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه Fist Used مفروشه ريسيل في سوديك ايستاون

    ERE Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الاول - كمبوند تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حي العربية التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    العربية جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٩٣٬٥٥٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي MV park موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بجوار هايد بارك بالتقسيط 10 سنوات

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اطلاله علي مساحات خضراء و بحيره

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار مصر القرنفل قرب بوابه 6 الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن والاستثمار في كمبوند جايد أمام الرحاب

    clear scope logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166متر تشطيب كامل-باقل سعر في زيد ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في باتيو أورو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لاميزون الأندلس التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي مرحلة MV park

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو مرحلةMV park

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة كورنر 174م بـدفعة استلام 2,400,000

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع