شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 415

11,832 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في اي سيتي التجمع مرحلة M V Park

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند مايان بالتقسيط امام سوان ليك

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بداخل فيلا ف الحي الخامس فيلات 250 متر........

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقق 3 غرف نوم للبيع في التجمع الخامس كمبوند مايان

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٤٤٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو اورو التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو اورو موقع مميز للغاية

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 165 في مرحلة الاجون للبيع

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في stm في موقع متميز 127م

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٧٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى متشطبة مودرن في ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باتيو أورو موقع مميز في التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في إلباتيو أورو التجمع الخامس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في بالم هيلز باقل مقدم في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو موقع مميز التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو اورو موقع مميز بالتجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م في آي سيتي، القاهرة الجديدة، باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في ارقي كومباوند في التجمع -10%

    Your Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح لقطه جدا

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو اورو موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من الماركت موقع مميز باتيو اورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-برايم لوكيشن احسن فيو فالماشروع دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر ولوكيشن لقطة بحري تطل مباشرة ع لاند سكيب

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع