شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 411

11,832 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو علي النادي مباشرة اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٧٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في ليك فيو ٢، القاهرة الجديدة بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٣٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في اميز لوكيشن في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ٢، القاهرة الجديدة، موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري في اميز مرحلة ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي التجمع 3 غرف استلام فوري متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ٢، القاهرة الجديدة، بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ريسيل في اميز لوكيشن

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٤٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة 181متر للبيع في ليك فيو ٢، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمباوند ستون ريزيدنس 170 متر دور تاني لقطة

    Al Ofok Investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي ، بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع داخل Zed East لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٦٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ٢، القاهرة الجديدة، مسبح خاص

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ٢، القاهرة الجديدة، ١٨١ متر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع