شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 408

11,832 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي 3\4 تشطيب سوبر لوكس 155م

    The Key Real Estate logo image

    شارع رقم 26, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سيتي زوون تي ١٨٩ متر متشطبة بالكامل

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة سعر مش هيتكرر اميز لوكيشن اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف بالقرب من AUCبالتقسيط ع 10 سنوات

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع قرب AUC

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن بمطبخ والتكيفات- للبيع ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام شهرين بسعر مش هيتكرر لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Fifth Square | موقع مميز

    Beltone logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م في تاج سيتي مرحلة شاليا دور اول

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬١٩١ جنيه/متر مربع