شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 372

11,832 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في تاج سيتي التجمع -مقدم 0%

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت سوديك شقة على اكبر فيو مفتوح اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو مفتوح مقدم610kقسط ع10سنين ف ذا ايكون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في La Rose Compound بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن ع الجولف مباشرة امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع دبل فيو فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة 169م مقدم25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر للبيع في سوديك إيستاون القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت شقة جاردن ريسيل موقع مميز اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقه 181م في فيليت -اوبن فيو

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٧٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو icity التجمع 170m

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك175م جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه فى موقع مميز واطول فتره سداد _ سامكو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة استلام فوري بأقل سعر لسرعة البيع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة مع لافيستا في PATIO ORO+قسط6سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بافضل سعر للبيع بكمبوند المراسم

    Gold Routes logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 162م - 3غرف بمقدم أقل 1M, سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة138م prime locف قلب التجمع 5

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في فيليت سوديك شقة لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سوديك(سكي كوندوس) موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى 3غرف و3حمام ودبل بفيو وبمقدم واقساط

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع