شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 373

11,832 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب مميز مفروشة للبيع القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مفروشه بجاردن للبيع ف الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 200م في الباتيو اورو لوكيشن مميز اقل سعر

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري انزل شوف شقة بجاردن جاهزه علي المفتاح

    New Home for Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 3 غرف في فيليت سوديك اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل باقل من سعر الشركه موقع مميز_استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى بموقع مميز ع التسعين الجنوبى والداون تاون

    The Way logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف (جاهزه للسكن) بتشطيب كامل ف باتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري في , بيت الوطن بمقدم 25%, أقساط 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة 169م مقدم25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع استلام فوري ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 168م فـ قلب التجمع بالتقسيط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز علي فيو جاردن في فيلات الياس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 166 متر للبيع بدون مقدم و اقساط علي 12 سنة

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن أستلام فوري بمقدم أقل 1,000,000 M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٨٢ جنيه

    سيتي جيت سفاير-للبيع شقة متشطبة176م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٤٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 171م 3 غرف- بيت الوطن بمقدم 36% و تقسيط 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى بموقع مميز ع التسعين الجنوبى والداون تاون

    The Way logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع