شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 323

11,832 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن للبيع فذا فيو واتر واي استلام2027

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٩٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باكبر مساحه في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    views investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 171متر لوكيشن مميز للبيع في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه ارضي بجاردن استلام شهرين

    S signature logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرقى شقة متشطبة بالتكييفات في ذا فيو واتر واي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في واتر واي متشطبة الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بالتقسيط في مرحلة اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في واتر واي موقع مميز متشطبة الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

3

    2

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٣ م تشطيب فلكسى جاهزه للاستلام باقساط

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضى كورنر للبيع استلام فورى متشطبه

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع اقل سعر في الماركت موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه للبيع 175 متر متشطبه استلام فورى

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المراسم بحرى وفيو مميز

    Homy Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 211 متر في Sodic V-Residence بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١١٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس في كمبوند اتر واي

    views investment logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل في The View Waterway

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة أقل سعر ل3 غرف فيو مفتوح استلام شهرين

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للاستلام الفورى بالتجمع +قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس في كمبوند واتر واي

    views investment logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع بخصم 50% امام بوابه مطار القاهرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر متشطبة بالكامل بكمبوند ليك فيو التجمع

    views investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالتكيفات للبيع فى فى-ريزيدنس.

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه مع الريدي جروب بالتجمع الخامس+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع