شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 322

11,832 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Beltone logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في كمبوند ازاد في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شقة جاهزة للسكن في دار مصر الاندلس

    متصدر

    Smart Location Group logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه برايم لوكيشن بالتجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايستاون لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص: أقل سعر لـ 3 غرف على اللاندسكيب مباشرة

    Apart Real estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة215 م للبيع في الباتيو اورو تسليم فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب استلام فورى ذا أدريس إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة خاصة جاهزة للاستلام بتسهيلات

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه تشطيب فندقي في ميفيدا بسعر مميز

    Picky Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لوحدة 3 غرف نوم مباشرة على اللاندسكيب

    Apart Real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في البوليفارد ميفيدا علي حمام السباحه

    Picky Properties logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Redefine logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة افضل موقع جاردن فيو فى ستون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في الباتيو اورو لافيستا

    views investment logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهز للمعاينة متشطبه بالكاملفي ستون ريذندنس

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في دار مصر الأندلس فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك ايستاون

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع – مارك جاردنز بسعر مغرى جدا

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فورى في جاردن هايتس

    Catchers investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بحديقة مميزة للبيع في ماونتن فيو

    Redefine logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس في كمبوند واتر واي

    views investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة كاملة التشطيب في كيندا، تاج سيتي

    متصدر

    Bond & Key logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في البايتو اورو لافيستا التجمع الخامس

    views investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع