شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 217

11,883 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    145م جانبي حي سابع خطوات من الدائري و محور بن زايد

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة على الدائرى الاوسطى اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح برايم لوكيشن ذا سكوير The Square

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه في اللوتس نصف تشطيب , 200متر

    Prime Company logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون فيو وموقع مميز

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٣٠٤ جنيه

    شقة في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقةبجاردن خاص 217م بمدخل خاص مقدم930الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة كورنر 3 غرف للبيع فى ماونتن فيو بفيو مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54%. استلم بسعر لقطة! شقة غرفتين في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك بالطابق الرابع 190متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ارضي بجاردن ٤ غرف و ناني (V Residence)

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز للغايه | إطلاله على المياه عرض محدود

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع على اللاندسكيب في Zed East

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرةللبيع في أرقى مواقع التجمع الخامس هايلاند

    Smart Location Group logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم كاملة التشطيب مع الحوكير – تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في فيليت سوديك التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٨٥٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بمقدم5% بأميز مشاريع ILCAZAR بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع