شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 215

11,883 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في التجمع الخامس بالقرب من AUC

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد ماونتن فيو القاهرة الجديدة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اوبن فيو على المسطحات المائيه

    Empire real estate and investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز للبيع في الاندلس 2 استلام فوري

    Town River logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع مقدم 8.260

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تشطيب كامل فيو حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس - بالفرش - استلام فوري - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز جدا فيو علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري فيو الميدان بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل جاهزة للسكن داخل كمبوند النخيل التجمع

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    شقتك فوري - أرضي و جاردن بمساحة شقة بمقدم أقل 1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري 175م شقة للبيع في ماونتن فيو آي سي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز و ارقى موقع 40%خصم للكاش شقة 165متر فيو مميز

    Square real estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجنينة للبيع في التجمع تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - تشطيب كامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع مقدم 8.260

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175متر كمبوند The Square القاهرة الجديدة

    SKEEP logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه ريسيل فيو مميز بأرقي موقع

    Square real estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة تاج سيتي استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي 190متر بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 40% خصم للكاش شقة بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح على سنترال بارك جاهزة في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع