شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 163

12,042 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بمساحه كبيره وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-كورنر-بحري-اقل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون بسعر ممتاز و مساحة جيدة

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد إيست برايم لوكيشن متشطبه بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 215 م للايجار-3 غرف -بموقع مميز -Mivida

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن 260 متر للبيع فى ارق كمبوند بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ليك فيو ٢ بدون اوفر ٣ غرف

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٦٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع في سوديك ايستاون بلوكيشن ممتاز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد إيست برايم لوكيشن متشطبه بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع للسكن الفوري في كمبوند المراسم سوبر لوكس

    Closer logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر مميز للبيع في مرحلة اللاجون

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بالكامل في سوديك (باقل مقدم +استلام فوري)

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٧٦٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في تاج سيتي باقل من سعرها

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 179 متر تشطيب فندقي بالكامل

    MD Signature logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٢٤٠ جنيه

    اقل مقدم استلام فوري في ماونتن فيو بتطل ع لاندسكيب

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على مناظر طبيعية للبيع في فيليت 3 غرف نوم

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد مقدم 5% شقة بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ستون ريزيدنس استلام فوري-التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو، آي سيتي، القاهرة الجديدة شقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149م استلام فوري فى كمبوند تاج سيتى

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري اوبن فيو ع اكبر لاند سكيب ف التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع