شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 162

12,042 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام 2.5مليون مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في كيندا تاج سيتي سراي

    Smartex logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في الماركت VGK

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة3 غرف باقل سعر بالماركت استلام فوري لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اى سيتى بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن لقطة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في ماونتن فيو 1.1

    why solutions logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 170م للبيع من ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبه فيو مميز جدا بحري باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة127م بتشطيبVIP جاهزة للمعاينة بخصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع في سوديك ايست تاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع افضل فيو لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٦٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في فيلـيت سوديك فيو لاند سكيب بالقسط

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بإطلالة مفتوحة وبسعر منخفض

    Spade consultancy logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات و المطبخ باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ازادبمساحه 212م بسعر لقطه لسرعه البيع

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دار مصر القرنفل-شقة130م التر سوبر لوكس بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة خاصة للبيع فى موقع مميز

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 مراكيز

    New Capital Home. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي | تشطيب كامل فيو رائع جدا

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع و إطلالة مميزة متشطبة

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بكمبوند فى التجمع بجوار AUC مميزه

    Homy Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لقطة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع في الباتيو اورو فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى واحسن لوكيشن فى الكمبوند باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع