شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 33

1,027 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    250 م- تبة الوزير - متكرر - فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق حي النادي

    Dastan Real Estate logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع في المجاوره 11/12 بجوار الميراج

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 12, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133 م -تقسيم داخلي ممتاز -غير مجروحة كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحي الاول فيلات الشروق تشطيب فاخر 190م

    Impact Investments logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق، بمساحة ٢٤٥ مترًا

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان الباتيو كازا في الشروق

    Creative Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م بحري دقيقة من تراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    254م امامى الحى التانى شرق بجوارنادى جرين هيلزقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    155م ارضى امامى الخامسه عمارات جوار كمبوندحسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    155م ارضى امامى الخامسه عمارات جوار كمبوندحسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه الاولي عمارات لوكشين برايم فيو

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع 84 في المنطقه الخامسه عمارات

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بارقي احياء مدينة الشروق الحي التامن

    Smartex logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند وصال ريزدنس المساحة 171 متر

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م بمقدم 5% و اطولفترة سداد تصل الي 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 10 سنوات امتلك شقة 3 غرف بالشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق حي النادي 170م فيو جاردن

    Smartex logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة 148م للبيع بأقساط 10سنوات-ليفين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق طريق الشباب 210م متشطبه دور 1

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الثاني شرق 160م نص تشطيب دور اول ناصيه حديقه

    galaxy house real estate logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "نصف تشطيب" بمساحة واسعة للبيع - مدينة الشروق

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    170 متر - بمقدم 2 مليون قسط علي سنة- جوار تراس مول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع