شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 24

634 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للغاية بإطلالة على البحيرة

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٥٥٨ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مرحلة نوار في البروج متشطبة

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تشطيب كامل فيو ع حمام السباحة باتيو كازا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط 550k=شقة134م متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 164م 3 غرف+ جاردن كبير استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 164م 3 غرف+ جاردن كبير استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في كمبوندات الشروق - مدينة الشروق - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٧٧٣٬٢٠٠ جنيه

    شقه 284 متر بفيلا داخل كمباوند تقسيط او كاش

    الوسيط للخدمات العقاريه logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 220م للبيع ارضي بجاردن في كمبوند وصال

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 130م بحديقة 80م بالتكييفات موقع ممتــاز

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,400,000 = استلام فوري لوكيشن + فـيو أسطوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف IVY IRIS

    Creative Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال (Wesal)

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند وصال متشطبه الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    172متر + 90 جاردن كمبوند وصال - قسط حتي 2032

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البانوراما الشروق ارضي بجاردن

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    243 متر - 6 مليون ونص - تشطيب لوكس - قسط 5 سنوات

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق خلف نادي هليوبلس الرياضي 250م

    Bond & Key logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/وصال/جاهزة للاستلام/متشطبة/موقع مميز

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم 870 الف فقط في الشروق

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – كمبوند وصال | أرضي بجاردن

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحري موقع مميز ريسيل فوري اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع _ دار مصر مدينة الشروق

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م بالتكييفات للبيع في البروج مرحلة Orion

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 132م بالتكييفات في البروج مرحلة Orion

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزه 132م + التكييفات في البروج Orion

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٤ جنيه/متر مربع