شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 21

632 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3غرف دابل فيو في باتيو سولا بخصم في الشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي كامل فيو روعة Lagoon لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 191متر كاملة التشطيب فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في وصال ١٦٠م مقدم و اقسط استلام فوري

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام 3 شهور بتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم واقساط موقع مميز غير مجروحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل في باوراما الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٧٢٬٠٢٠ جنيه

    شقه 165متر, 3 غرف في بالينسا الشروق بافضل سعر

    Strive Reality logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب الترا سوبر لوكس ڤيو حمامات سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمـة 5 STAR - تشطيب مميـز - بواجهة بحـري + كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطول مدة سداد شقة كورنر150م تشطيب إستلام 2027

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام سنه علي طريق السويس بالشروق بتقسيط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه للبيع بكميوند الجار بالشروق بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ((جاهزه للاستلام)) بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 150م بمقدم ١٥%| قسط 7 سنوات| استلام قريب

    The Icon Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وصال ريزيدنس

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وصال ريزيدنس بمساحة مميزة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة لقطة بجاردن جاهزة للسكن في البروج بقسط6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في موقع مميز في الشروق قريبه من الخدمات

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال فيوز سعر لقطه

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٤٩٥٬٨٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م بكمبوند وصال في الشروق

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٢٨٨ جنيه

    شقه للبيع في البروج مميزه استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحي الاول فيلات الشروق تشطيب فاخر 190م

    Impact Investments logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق، بمساحة ٢٤٥ مترًا

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع