شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق

611 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٢٬٦٨٢ جنيه

    موقع استراتيجي في الشروق بتسهيلات سداد استلام قريب

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٨٩٬٨١٣ جنيه

    معاينة عالطبيعه استلام 2027 وخصم الافتتاح بمقدم10%

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه استلام فوري في البروج الشروق

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقة 3غرف استلام فوري فيومفتوح ف معادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده كومبوند جراندا لايف

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٢٢٬٤٧٢ جنيه

    شقة كورنر متشطبة في البروچ تشطيب كامل مع تكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية الان في جنة مصر

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجنة مصر: فيو لاندسكيب، تشطيب كامل موقع متميز

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وصال متشطبة جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر فيكمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجار دن 220 متر في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل - مقدم 5% واقساط حتى 15 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٥٩٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه و اشتراك النادي -بروج- استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل مع تكييفات في افضل موقع في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتراس كبير تشطيب كامل مع مكيفات جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر شقة متشطبة في جراندا لايف بحري بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري متشطبه في البروج بخصم كبير

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بخصم ما يتعوضش في Al Burouj

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٤١٬٥٠٨ جنيه

    شقه اقساط جاهزة للسكن فى كمبوند البروج Al Burouj

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٩٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة ريسيل فوري في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقه متشطبة في البروج الشروق بسعر اقل

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل ف البروج متشطبة بجوار مدينتي

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تمتلك شقتك 3غرف قسط ع10سنين ف لافيستا سولا

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى وصال ريزدينس فيو وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • معادى فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو

    3 غرفة