شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 6

632 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند دار مصر الشروق

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة نادرة - احسن سعر تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.000.000بقلب الشروق مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الشروق بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.00 شقه متشطبه بالتكيفات بجوار مدينتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه151مfully finished للبيع فى كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن بجنة مصر الشروق|سعر حصري لسرعة البيع

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سعر لقطه بأقل مقدم علي أطول فتره سداد بالشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح علي لاند سكيب بأقل سعر كاش بالشروق

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة نادرة بمساحة كبيرة استلام فوري Al Burouj

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة للبيع فيو جاردن بحرى صريح - علي 8 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند وصال الشروق 3 نوم 2 حمام

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٩٤٬١٠٠ جنيه

    فرصة قوية للاستثمار والسكن الراقي داخل كمبوند وصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع عقد قديم تشطيب خاص بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد قديم تشطيب خاص بحري فيو وايد جاردن بوصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م 3غرف للبيع فى بالنسيا الشروق امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار اوبن اير مدينتي شقه جاهزه للمعاينه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 760ألف واستلم شقة جاهزة امام كارفور قسط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب الشروق بجوار كارفور بمقدم700.000 بتكمله اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب + خدمة فندقية - Trible View - كـورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 223م  استلام فوري متشطبه مدينة الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ11مليون كاش او 802 الف مقدم

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة كبيرة ماشطبة فوري في البروج امام المركز الطبي

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع