شقق 3 غرفة نوم للبيع في دى جويا

27 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مبنيه جاهزة للمعاينه مع تاج مصر بـالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بمقدم 5% استلام فوري في R8 نص تشطيب

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 145م نص تشطيب+ جاردن بمقدم 5% بR8

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 323 الف بالتقسيط 15 سنه امام حي السفرات

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • دي جويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دى جويا

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    550 الف مقدم =شقه 3 غرف +دور متكرر+بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديچويا بمقدم ٣٤٥ الف

    Pharos Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف + اقساط علي 15 سنه فوري

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    100 الف قسط كل 3 شهور و مقدم 5% تقسيط 15سنه ديجويا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 + قسط المتبقي ع 15 سنه شقه 150م

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م متشطبة للبيع فيو مفتوح وغير مجروحة تماما

    El Marwa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 15 سنة امام النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ب 750 ألف شقه 3 غرف دبل فيو فى ديجويا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 690الف واقساط15سنه شقه بفيو مميز سنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٢٤٬٢١٠ جنيه

    شقة فيولاندسكيب 3غرف بمقدم5% ف دي جويا 4 قسط 15سنة

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف في العاصمة بمقدم 5% فقط

    Pharos Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥١٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بمقدم 2.5% فقط فيو رائع لاندسكيب في الR8

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 300 ألف - شقة 3 غرف استلام سنة

    Picky Properties logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمة الاداريةمباشرةعلي حي السفارات

    The Key Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع استلام فورى بمقدم770 الف فى العاصمة

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فيو رائع بمقدم 2,5% فقط و اقساط ع 12 سنه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري في العاصمه بتقسيط حتي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٩ متر بمقدم ٣٤٨ الف

    Pharos Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Taj misr Dejoya في العاصمة الجديدة

    Pharos Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

2