شقق 3 غرفة نوم للبيع في سيرانو

1 عقار
  • 8

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بالكامل في الـR7 بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • سيرانو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٠٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيرانو

    3 غرفة