شقق 3 غرفة نوم للبيع في جوار

13 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا شقتك 3نوم بأقل مقدم دقايق من هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بأقل مقدم في JIWAR وتقسيط حتى 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3نوم باقل سعر بالتجمع قسط10سنين+خصم10%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع بأقل سعر وبخصم35%في JIWAR التجمع

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم فى التجمع السادس بتقسيط 8سنين

    IRTKAZ logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٨٧٬٥٥١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقه بجاردن بمقدم5%وبالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بكمبوند جوار بأقل سعر التجمع وقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم في جوار بالتجمع بأقل سعر وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3نوم فى التجمع بتسهيلات تصل الى 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في كمبوند جوار دقايق من هايد بارك بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بأقل سعر بالتجمع بجوار مراكز و بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥١٬٢٤٥ جنيه

    امتلك شقة الآن وادفع القسط الأول فقط فيو مميز جدا

    Feeds logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 12 سنة امتلك شقتك في كمبوند ماليف

    Elshams Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع