شقق 1 غرفة نوم للبيع في جوار

19 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بسعر لقطه في جوار بالتجمع بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بجوار هايد بارك بالتجمع | قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن لمحبي السكن في التجمع بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للاستثمار في JIWAR بالتجمع وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام الكازار بالتجمع بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٠٬٢٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

• 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بأقل سعر في التجمع وتسهيلات 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٧ جنيه

    مقدم5% امتلك وحدتك71م بكمبوند جوار التجمع السادس

    Vida Solutions logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن بكمبوند JIWAR بقسط10سنين بالتجمـع

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطه باقل سعر فى التجمع قسط10سنين+خصم10%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان بأقل سعر متر فى التجمع السادس +خصم 35%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار بالتجمع السادس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر دقايق من هايد بارك بالتجمع وبخصم 20%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 70م للاستثمار بمقدم2% في التجمع +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه للاستثمار بالتجمع بتسهيلات على10س

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣١٩٬١١٨ جنيه

    شقة غرفة تقسيط علي 10 سنين بمقدم 74,680 وخصم 10%

    Feeds logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Jiwar باقل سعر للمتر في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في ماليف وقسط حتي 12 سنة

    Elshams Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند ماليف في قلب التجمع السادس

    Elshams Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع