دوبلكس 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 4

182 عقارات أخرى
  • 20

    دوبلكس

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى للبيع جاهز للسكن فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى للبيع جاهز للسكن فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدز بالوكيشن مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 265م - نصف تشطيب - فيو جاردن

    Brick Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام 2027 بأقل سعر في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٤٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام 2027 بمقدم 10% في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي مع حديقه للبيع في هابتاون في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي مميز كورنر مع غرفة ناني في جرين سكوير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن 283 م كلاستر 6 استلام فوري بسعر مميز

    West Field logo image

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 209 م في كمبوند سراي بجوار مدينتي مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بجاردن في كمبوند سراي علي طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة Hap town جاهز للتسليم

    The X Site For Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس للبيع بجاردن93م بنص الثمن امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بخصم 50% وبفيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بجاردن في كمبوند سراي سور في سور مدينتي

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في موقع مميز، جاهزة للسكن بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع روف في موقع مميز، جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٨٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 260م للبيع استلام فوري أقل سعر للمتر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس 3 ادوار للبيع ف نيوبوليس المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    دوبلكس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بلوم فيلدز مدينة المستقبل تسليم فوري

    Town River logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بأقل مقدم في القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٧٬٢١٨٬٢١٦ جنيه

    اسكاي روف دوبليكس بموقع مميز بمقدم : 5,500,000

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر بجاردن للبيع في جرين سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن نصف تشطيب للبيع بسعر مميز

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع