تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة

2,456 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل للبيع الباتيو 5 إيست

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل مرحله اورجامي في taj city

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم لتاون هاوس 185 جاهز للاستلام في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 جاهز للاستلام بأقل سعر في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٧٥٬٥١٣ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185متر متشطب للبيع في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فرصة تاون هاوس كورنر 185متر جاهز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري تاون هاوس جاهز للاستلام في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل فرصة تاون هاوس كورنر 210متر جاهز في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس جاهز للاستلام في كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في كريك تاون

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 183م للبيع متشطبه بمقدم 5% باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو 5 ايست في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٥٠٬١٥١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل مقدم مع لافيستا اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل مقدم و اطول فترة سداد مع لافيستا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر تشطيبات راقية فيو مفتوح مفيدا اعمار

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص كوترو فيلا ف الماركت في كايرو فيستفال سيتي

    متصدر

    ERE logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٩٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • الباتيو جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م في Hyde Park Central تقسيط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    eastshire بخصم الكاش استلم فيلتك فوري في

    Selection Code logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٠٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه تاون هاوس 3 نوم بمقدم 5% استلام سنة

    Towers Map logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز للبيع في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٦٣٬٦١٨ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميديل بسعر لقطه في سراي وبالتقسيط

    S signature logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧١٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة