تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 2

2,388 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لبيع في بالم هيلز استلام فوري باقساط باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون استلام فوري بالصيانه بحري فيو بحيرات بالنادي

    Spade consultancy logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10مليون تاون - استلام فوري - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رباعي للبيع في نور كورنر و فيو وايد جاردن حجز

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس (Middle) في بالم هيلز القاهرة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • ماداي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Larz Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع 155م فيو ع الجولف قسط ع12سنه فTAJCITY

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فورى بأقل سعر 32,8

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في هايد بارك باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك 261متر+208متر

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    3 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخـر جداً ف بالم هيلز بأقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ع طريق السويس ,سراي\بمقدم 989الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٧٢٬٤٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس أقل من سعر الماركت - لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تشطيب كامل بالمطبخ والكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر مع Tatweer Misr بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • ساج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Squares Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    3 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد فيلا في تاج سيتي 3غرف برايم لوكيشن بسعر مميز

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٧٦٬٤٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بالتقسيط في موقع مميز في لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في وندر مارك - تم خفض السعر لسرعة البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام قريب في المتسقبل سيتي 248م

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم واقساط موقع مميز في سعادة

    New Avenue Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بسعر لقطة قسط 6 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة قسط 10 سنين مع لافيستا لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! تاون هاوس كامل التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك المتكامل الجاهز للبيع، عرض محدود

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز تاون هاوس للبيع متشطب 0% مقدم بأقل سعر على10

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع