تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 3

2,388 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي التجمع تاون هاوس بسعر لقطه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٦٦٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر في السوق و اقل مقدم في تاچ سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع تاون كورنر باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل سعر بمقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬١٧٦٬٧٩٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬١٧٧٬٧٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا دايركت علي الاند سكيب

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري على المسبح مباشرة بسعر مميز

    why solutions logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالكامل استلام فوري في ازار

    why solutions logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بمقدم 1.5% فقط وبأقساط بجوار سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه تاون هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • كين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٢٦٦٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Imarrae Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع ٩٠٠ الف فقط وقسط علي ٩ سنين واستلم فيلا

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٧٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحرى 3/4 تشطيب استلام فورى في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | فيفث سكوير برايم

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١١٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كرنر استلام فوري موقع مميز في

    Spade consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع سيتي جيت فيو لاندسكيب بمقدم 1.6M

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في نور كابيتال جاردنز

    Home Select for real estate logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في الباتيو أورو

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بروف لوكيشن مميز استلام فورى فى ليان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز للبيع استلام فوري فى ميفيدا

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحرى إستلام فورى أقل من سعر الماركت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو استلام فوري بموقع مميز و سعر مميز الباتيو 5

    why solutions logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينه وكاملة التشطيب والسعر شامل الصيانه

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ريسيل استلام فوري باقساط - البروج

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع