بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 39

1,195 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بينتهاوس في جرين سكوير فيو مميز لاندسكيب

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز 220م في لافينير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل بينتهاوس استلام فوري في لافينير لوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز 206 م² في التجمع - بتراس وفيو مميز

    Picky Properties logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب بالتكيف استلام فوري أقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بموقع متميز – ليك فيو ريزيدنس 1

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لوكيشن مميز جدا بأفضل سعر في تريو جاردنز

    Smart Step logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لشقة بنتهاوس ف ازاد باقل من سعر الماركت

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس في جرين اسكوير لوكيشن مميز وسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بجاردن متشطب بالكامل للبيع في تريو جاردنز

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف بأميز لوكيشن في التجمع قسط علي 14 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو مفتوح بسعر مميز

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري بمقدم 11% في كريك تاون التجمع

    Adviser Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب سوبر لوكس علي فيو مميز بكموند vgk

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس بموقع متميز علي لاند سكيب في كمبوند vgk

    Premises logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى لافينير اوبن فيو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل فوري-ماونتن فيو هايد بارك open view

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس - ٣ غرف نوم - في ذا هيلز- نيو كايرو

    Remax The Address logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 3 غرف | تشطيب نصف كامل | ديستريكت 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيفث سكوير – فيو مفتوح

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع باطلاله مميزه وجراج خاص

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالرووف للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحه خاص فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع