بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 37

1,190 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 175متر استلام فوري بسعر لقططه لسرعه البيع

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم بنتهاوس 3 غرف بأقل سعر في السوق.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس سوبر لوكس للبيع في فيفث سكوير

    Gold Routes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 175م+115م روف استلام فوري متشطبه فيولاجون

    Bright logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف للبيع باميز فيو ف ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ١٦٦م + ٨٠م روف ماونتن فيو هايد بارك

    Waystar Investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع كمبوند الباتيو

    Next Home For Realestate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برايم لوكيشن مساحه كبيره تشطيب سوبر لوكس

    ERE logo image

3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Grey Parrot Realty logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس ريسيل بالفرش+حمام سباحة-جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بافضل فيو على حمام سباحة بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند فيليدج جيت

    RE/MAX Al Mohager logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في سكاي لوفت بسعر مميز في اميز مرحلة

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحديقة | 3 غرف | ميفيدا تشطيب خاص مودرن

    Premium Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م لقطة للبيع في كمبوند امام ال AUC

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع متميز في ستون ريزيدنس

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع متميز في ستون ريزيدنس

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع متميز في ستون ريزيدنس

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع روف 120 متر في العاصمة جاهزه استلام

    The Polygon logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف ٣/٤ تشطيب على اطلالة رائعة جاهز

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر مع حمام سباحة خاص بإطلالة علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز يري النيل للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بسعر مغرى بالتجمع كاملة التشطيب والاساس

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع