بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 38

1,195 عقارات أخرى
  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بسعر مغرى بالتجمع كاملة التشطيب والاساس

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن بموقع مميز مطل على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل بالتكييفات في فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز | استلام فورى | فيلدج جيت بالم هيلز

    Darcom for Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بجاردن متشطب بالكامل للبيع بأفضل سعر

    Smart Step logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ١٦٩ م + ٨٠ م روف في ماونتن فيو هايد بارك

    Waystar Investment logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام اخر 2027-نصف تشطيب- موقع مميز

    Selective logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٥٣٬٥٤٨ جنيه

    بنتهاوس لقطه للبيع فى كمبوند تريو استلام فورى

    Omaa Property Consultant logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر بنتهاوس 225م+روف 65م استلام فوري فيومميز

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٠٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس موقعه مميز جدا بأقل من سعر الماركت

    Smart Step logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف مميزة للبيع في فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب في لوكيشن مميز في سوديك فيليت ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيو مباشر على ليك ولاندسكيب بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في التجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع باقل من سعر السوق في المراسم

    El Kateb Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس٢٥٠م للبيع فيو مفتوح على لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر مع حمام سباحة – فيو على البحيرة

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في جاليريا علي حمام السباحه و ٧٠٪؜ تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس185متر للبيع 3 غرف–الشروق تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس لاجون + روف ضخم | Patio Oro فرصة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز تشطيب كامل في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل بجاكوزي خاص فيليت سكاي كوندوز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٠٨٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور كامل بالرووف480 متر للبيع مصر الجديده

    Future Home RealEstate logo image

    شارع الاندلس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع