شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق

373 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه استلم فوري (135م)تشطيب كامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس ارضي بجاردن 140م اماميه

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بفيو خيالي من 3 وجهات على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750,000=شقه (208 متر _فيو مفتوح على Water Feature)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه استلم فوري (135م)تشطيب كامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بفيو خيالي من 3 وجهات على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة تحت ادارة كونكورد ب10% مقدم

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيبات سوبر لوكس 128م

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 10سنبن امام كارفور مباشرا

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق 141م

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م دور مميز في معادي فيو استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٣٢٬٦٧٥ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م بجاردن 72م ناصية في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة للبيع في كمبوند الجار في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 2 غرف فيو جاردن في الشروق 126م

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120متر فيولاندسكيب بمقدم 10% دقايق من مدينتي

    Summit Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقساط 10 سنين بالم كابيتال الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650,000 = شقه تشطيب كامل + قسط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم 660 الف امام مدينتي فيو جاردن

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م دبل فيو لاندسكيب امام مدينتي فـ الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو لاند سكيب كاملة التشطيب فـ الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    2 غرفة