شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 8

373 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أستلام فوري مرحلة أولي تشطيبات خاصه 144

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبه بالكامل بمقدم 10% تقسيط 7سنين

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل - لوكيشن مميز - دور ثالث

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤١٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 10%مقدم فى كمبوند الجار JBD بالتقسيط

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% استلام 2027 لوكشن حلو اوى وبحرى بالكامل

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    العنوان: اسكن واستلم على فيو رائع بقلب الشروق

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين وتعاقد فى يوم مقدم 15% على احلى فيو بالمشروع

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٩٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري تشطيب كامل في البروج استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب جاهزة للسكن في كمبوند البروج

    Do estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب الشروق اوبن فيو + بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متسلمه متشطبة التكيفات و مطبخ في البروچ

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٧٬٨٠٠ جنيه

    شقه بروف بحري بالكامل برايم لوكيشن في قلب - الشروق

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٦٬٢٥٠ جنيه

    أقوى سعر لشقة 141م داخل المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل من سعر السوق بمساحة واسعة و أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي Corner بحديقة 120م - تشطيب مميز

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بتشطيب فندقي لقطه بالشروق وبقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع ممتـاز شقة أرضى 130م بحديقة 60م إستلام فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع