عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 6

569 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,300متر

    Prime Company logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,312متر

    Prime Company logo image

4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مفروش بالتكيفات بحديقة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي .

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الباتيو 5 الشروق

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت احلامك ينتظرك في هايد بارك! - Cluster (1)

    The Homies logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جراوندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    one of one Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مميزة بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى توين هاوس بالفرش والاجهزه سعر تجارى

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 390 متر كمبوند تلال إيست تشطيب كامل + مكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع بالرحاب هيلز تشطيبات خاصه وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • كين

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Imarrae Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو دبل فيس بعض التشطيبات الخاصة بحري صريح

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    north investors area, new cairo city, cairo

    المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة باكامل نموذج Y للبيع في مدينتي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروشة-دبل فيو على بول وليك -جاهزة

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • ٩٧ هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 26

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع فيلا C بالمرحلة الاولي

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بتصميم داخلي مميز مفروشه وجهة بحري

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • ميراسول

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    La Mirada
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    3 - 4 غرفة