عقارات مفروشة للبيع في مدينتي

333 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه بسعر لقطه في اميز مواقع مدينتيB12

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية للبيع مفروشة كلاسيك - مدينتي

    LevelA logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس فيو نهر - مدينتي

    LevelA logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٧٤٢ متر مربع

    ١١٨٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الترا سوبر لوكس - فيو جولف - مدينتي

    LevelA logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو Golf & Lake اكبر نموذج علي الفيو4 ماستر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٦٨١ متر مربع

    ٨٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع مدينتي B12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتى نموذج i مودرن فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع شامل الفرش والاجهزة وتشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 266 متر للبيع بمدينتي b1

    Panorama View logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 266م بمدينتي للبيع فيومفتوح تشطيب خاص بالفرش

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيB3 فيو وايد جاردن بحري امام الفود كورت

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشه للبيع في مدينتى بإطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    6

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع في مدينتى بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في B11 مدينتي بالعفش

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة B7 مدينتي بارك فيو واستلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي B2 مدينتي مفروشة بالكامل وجاردن مباشرة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة للبيع في مدينتي – مجموعة 121

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج X بمدينتي  .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٦٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى بالعفش والاجهزه الكهربائيه B15

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع بالفرش ٦٥ متر بمدينتي b7

    Panorama View logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي متشطبه سوبر لوكس و مفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مفروشه الترا مودرن بمدينتى للبيع

    I-Zone logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في مدينتي مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مدينتى بڤيو وإطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٩٨٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في موقع مميز في مدينتى تشطيب ممتاز !

    New Avenue Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع