عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 50

1,396 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع فيAddress East استلام فوري

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قصرك داخل كمبوند مكسيم تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    رويال مكسيم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بسعر خاص

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في إل باتيو أورو فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٤٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف مفروش الترا سوبر لوكس اقل سعر -فوري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالتكيفات في Lake View

    views investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري بالفرش عالمفتاح لقطه

    Rakar Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري فيو لاندسكيب بقسط على10سنين

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه استلام فوري للبيع بقسط على10سنين

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه فيو لاندسكيب بقسط 10 سنين.

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

1

    2

    ٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ميفيدا بارسل 23 التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف | حديقة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فى كمبوند ليك فيو 700م

    I-Zone logo image

3

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك سعر خاص

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا منطقة البوليفارد مفروشة باكامل

    Premises logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلا تاون هاوس للبيع فى تاج سيتى

    I-Zone logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس للبيع في ايست تاون بسعر خرافي واستلام فوري

    Premises logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بتكمله اقساط شقه ريسيل بالفرش- بالم هيلز التجمع

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٨ جنيه/متر مربع