عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 26

1,393 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن غرفتين للبيع مفروشة بالكامل بليك فيو

    Ninety Two logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش والاجهزه و 2 جراج ومخزن

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 127م بجاردن - تشطيب مودرن - سكاي كوندوز

    Brick Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٢٩٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ستون بارك-القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالفرش للبيع أو للإيجار في ماونتن فيو

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا روف مفروشة ومتشطبة سمارت استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع فى كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد 166 متر متشطبه بالفرش

    SKEEP logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالتقسيط استلام فوري باقل سعر فى السوق

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بتشطيب مودرن في إيستاون سوديك (Eastown)

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في على ليك فيو رزيدينس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضي مميزة في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر منافس مفروشة في تاج سيتي

    Susqual Management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بتشطيب مودرن في إيستاون سوديك (Eastown)

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ميفيدا لوكيشن مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الأرضي لقطة للبيع فى ميفيدا بوليفارد

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165 متر | غرب ارابيلا | التجمع الخامس

    The Homies logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    KAMF logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع فيليت Sky condos ,

    Brokerage Hub logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٨٣٬٦٣٢ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل سيفورا هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للسكن في كمبوند ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالمطبخ والتكيفات في ايست تاون

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه بالاجهزه بحديقه خاصه بالتكيفات

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو 1

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع