شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 7

1,680 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٦٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في جيد

    Global Marketing Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ارضي بجاردن تشطيب مودرن- ديستركت فايف

    Rank For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش – حي القضاة – التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٣٢ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف بمطبخ وتكييفات للبيع - ليك فيو ريزيدنس

    Rank For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فوري للبيع في Marriott | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٣١٬٧٠٧ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – جاليريا مون فالي

    Trust logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في ووتر واي متشطبه مفروشه بالكامل فورى

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في بالم هيلز فيليدج جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فوري للبيع في Marriott | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب مميز 177م مفروشة بيع كمبوند ازاد

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م مفروش مودرن للبيع كمبوند ازاد، التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل واتر واي ١ بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 99م تشطيبات خاصه بالفرش الاجهزه

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع ف سوديك ايستاون موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي بحديقة خاصة للبيع في Eastown ريزيدن

    KRE investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مميزه جدا للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بموقع مميز فى ماونتن ڤيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بموقع مميز فى ماونتن ڤيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…