بيوت و فلل للبيع في S2

117 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاS فاخرة باكبر مساحة جاردن 214 متر فيو ليك سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا استلام قريب بأقل سعر أمام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على طريق السويس فيلا للبيع 212م باقل من سعر السوق

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مفتوح وموقع مميز فى كمبوندسراي sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميزة على الفيلات داخل كمبوند سراي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بسراى اس فيلا بجاردن خاصة بجوار مدينتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م + روف 85م باتحاه بحري, استلام فوري بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا استلام قريب - بحري كورنر - بحديقة - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب في كمبوند سراي في المستقبل سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام قريب في مدينة المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لامتلاك فيلا 175م+جاردن و روف بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بخصم للكاش 50% تقسيط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا 198م مع حديقة وإطلالة طبيعية وتقسيط مريح

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٧٤٠٬٧٣١ جنيه

    فيلا نص تشطيب في سراي أقساط استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد فيلا فى سراى استلام سنه اقساط ٨ سنه للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع سراي S2 كورنر بمساحات كبيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجوار مدينتى برايم لوكيشن فيو مفتوح

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ناصية 165م بحديقة واسعة للبيع في سراي S2

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سراى امام مدينتى مباشرة بسعر مميز

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز اس فيلا تقسيط فى كمبوند سرايSARAI

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬١٤١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند سراي Sarai فيلا بالتقسيط

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع 212م بخصم 50% على طريق السويس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع