بيوت و فلل للبيع في كانفا سبرينغز

13 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا 5غرف فيو مفتوح موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في سراي – فيو بحيرات وموقع مميز

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سراي المستقبل سيتي موقع مميز

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بجوار مدينتى توين هاوس فيو لاجون فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في سراي - كافانا

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف مع أقساط توتال اقل من 15 مليون

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 236م بأفضل فيو وسعر لقطة في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240م +جادرن 204م بفيو جاردن للبيع في سراي

    Property Misr logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240م + جادرن 265م بفيو بحيرة في سراي

    Property Misr logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 237 كافانا كورنر اقل سعر مقدم فيو لاجون

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع