بيوت و فلل للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

7,492 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا متشطبة بفيو مفتوح في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فورى للبيع فى بالم هيلز نيو كايرو

    Mrkt Shake logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون 230م بريم فيو في ايفر بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 223م برام لوكيشن الباتيو تاون بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 410م في ماونتن فيو اي سيتي بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬١٤٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا مارك

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس_ريسيل_كونر_سعرلقطه_موقع مميز_استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في ماونتن فيو 2

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب في ماونتن فيو 2

5

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٩٩٣٬٤٦٠ جنيه

    فيلا | ميفيدا سبرينجز 3 | إطلالة كلوب هاوس وبول

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٢١٣٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون 1750دايركت علي الجولف للبيع

    YaKan Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٧٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Manazel Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليان ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب مميز فيلا ميفيدا اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت بسعر لقطه بدون اوفر بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب كامل موقع مميز علي بحيره في CFC

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بأقساط استلام فوري في ماونتن فيو

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في ميفيدا استلام فوري و متشطبه

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • الباتيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيوز ميفيدا اعمار سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    3

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥١٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا إعمار | مفروشة بالكامل

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله 650م - فيو لاندسكيب - بالقرب من الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تطل فيو مساحات خضراء في هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص_سعر_فيلا مستقلة 674م_6 غرف في بالم هيلز لقطه

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٦٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • كافانا ليك ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬٠٠٤٬٩٢٩ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 8 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type E 385م استلام فوري للبيع بالم هيلز

    AK Circle logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٦٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا 385م للبيع في PHNC

    AK Circle logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٨٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 6 غرف تشطيب فاخرة موقع مميز استلام فوري

    Ammaier for real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 6 غرف تشطيب فاخرة موقع مميز استلام فوري

    Ammaier for real estate logo image

6

    6

    ٦٤١ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • جلين

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جلين

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…