بيوت و فلل للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 21

699 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مباشرة على البحيرة وإطلالة على التل

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 1090 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أرض 1600متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1100متر كاملة التشطيب بحمام سباحة في لاريف

    Akar Town Real Estate logo image

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة صف أول علي البحر في قطامية ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة ومجهزة بتكيف في PK1

    New Avenue Real Estate logo image

7

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إمكانية الوصول للسطح في بالم هيلز القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في قطامية هايتس بمساحات واسعه

    Ninety Two logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول جولف للبيع في قطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون فيلا فاخرة متاحه للبيع في قطاميه ديونز

    Ninety Two logo image

6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صـف أول لاجون تبعد 140م عن أقرب وحدة Full Privacy

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000= استلام قريب + صف أول لاجون - دبل هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندلون1200م صف اول عالجولف والبحيرة

    متصدر

    YaKan Properties logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك فيلا بفيو علي لاجون أستلام قريب 2027

    Smart Step logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية جاردنز التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري تطل على مناظر طبيعية خلابة ومسطحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط 700,000 = ارضي + اول + روف +جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة للبيع في كمبوند بالم هيلز قطامية

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٣٠٠ متشطيب راقي اول سكن _كمبوند قطاميه ديونز

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي مصطبة عالية وفيو بحيره بالم هيلز قطاميه

    Arabia For Real estate logo image

5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة معمارية بكمبوند بالم هيلز قطامية موقع استثنائ

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000= استلام قريب + صف أول لاجون - دبل هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6 غرف مطلة على البحيرة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع موقع مميز بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع