بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 78

4,721 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ارضي بجاردن+اول استلام فوري Lake View

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بكمبوند فيلدج جاردنز قطامية

    Darcom for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من سعر السوق - موقع مميز - غرفة أمن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٦٨١ متر مربع

    ١٠٧٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله خلابه- سعر لقطه - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٧٣٨ متر مربع

    ٩٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في سوديك فيليت موقع مميز تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات بموقع مميز- زيد ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٨٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خلف الجامعة الامريكية بقسط 1.174.000

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أقل سعر - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 356م تشطيب كامل بموقع مميز في ميفيدا

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بالنرجس فيلات 950م |

    Emerald Estates - Egypt logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - إطلالة رائعة

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7+

    ٧٩٤ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سوان ليك – حسن علام

    Arabia For Real estate logo image

6

    5

    ٧٦٥ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف بريميوم مباشرة على اللاندسكيب تقسيط 9 س

    Apart Real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا391م *موقع مميز ع لاندسكيب* في ميفيدا بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في ماونتن فيو 2 بموقع مميز

    KAMF logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالةعلى المناظر الطبيعية والمسبح-مفروشة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7+

    ٦٥٣ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Exclusive داخل A-Class Community بإطلالة Golf

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٣٥٦ متر مربع

    ٩٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع